Media entity Soundcloud (3.2.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Add
lv: Pievienot

en: Options
lv: Iespējas

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Media
lv: Multivide

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Color
lv: Krāsa

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana

en: About
lv: Par
