Media entity Soundcloud (3.2.0) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Type
mn: Төрөл

en: Add
mn: Нэмэх

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Color
mn: Өнгө
