Media entity Soundcloud (3.2.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Color
my: အရောင်

en: About
my: အကြောင်း
