Media entity Soundcloud (3.2.0) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: Add
ps: زیاتول

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Media
ps: رسنۍ

en: Configuration
ps: سازول

en: Color
ps: رنګ

en: About
ps: په اړه
