Media entity Soundcloud (8.x-1.0-rc1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Type
te: రకం

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Select
te: ఎంచుకోండి
