Media entity Soundcloud (8.x-2.0) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Type
uk: Тип

en: Options
uk: Опції

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Media
uk: Медіа

en: Show comments
uk: Показати коментарі

en: Autoplay
uk: Автозапуск

en: Type: @type
uk: Тип: @type

en: Visual
uk: Візуально

en: Width: @width
uk: Ширина: @width

en: Height: @height
uk: Висота: @height
