Media entity Spotify (8.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: List
cs: Seznam

en: View
cs: Zobrazit

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Media
cs: Média

en: Select
cs: Vybrat
