Media entity Spotify (8.x-1.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ

en: Light
kn: ತಿಳಿಯಾದ
