Media entity Spotify (8.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: List
lt: Sąrašas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Theme
lt: Tema

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Light
lt: Šviesi

en: Dark
lt: Tamsiai
