Media entity Spotify (8.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: List
nl: Lijst

en: View
nl: Weergeven

en: Theme
nl: Thema

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Select
nl: Selecteren

en: Light
nl: Licht

en: Dark
nl: Donker

en: Width: @width
nl: Breedte: @width

en: Height: @height
nl: Hoogte: @height
