Media entity Spotify (8.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: List
be: Спіс

en: View
be: Праглядзець

en: Theme
be: Тэма

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Media
be: Мультымедыя

en: Track
be: Адсочваць

en: Select
be: Выбраць

en: Dark
be: Цёмная
