Media entity Spotify (8.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: List
fa: فهرست

en: View
fa: مشاهده

en: Theme
fa: پوسته

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Media
fa: رسانه

en: Track
fa: پیگیری

en: Select
fa: انتخاب

en: Light
fa: روشن

en: Dark
fa: تاریک
