Media entity Spotify (8.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: List
cy: Rhestr

en: View
cy: Gweld

en: Theme
cy: Thema

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Track
cy: Dilyn

en: Select
cy: Dewis
