Media entity Spotify (8.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: List
he: רשימה

en: View
he: צפיה

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Media
he: מדיה

en: Track
he: מעקב

en: Select
he: בחר
