Media entity Tumblr (8.x-2.0-beta1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Url
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Author name
bo: རྩོམ་པ་པོའི་མིང་།
