Media entity Tumblr (8.x-2.0-beta1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Url
el: Διεύθυνση (URL)

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Media
el: Μέσα

en: Author name
el: Όνομα συγγραφέα
