Media entity Tumblr (8.x-2.0-beta1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Url
hu: Webcím

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Media
hu: Média

en: Author name
hu: Szerző neve

en: Html
hu: HTML
