Media entity Tumblr (8.x-2.0-beta1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Url
ru: Url-адрес

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Author name
ru: Имя автора
