Media entity Tumblr (8.x-2.0-beta1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Url
ta: முகவரி

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Author name
ta: ஆசிரியர் பெயர்
