Media entity Tumblr (8.x-2.0-beta1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Url
es: URL

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Media
es: Multimedia

en: Author name
es: Nombre del autor
