Media entity Tumblr (8.x-2.0-beta1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Url
fr: URL

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Media
fr: Média

en: Author name
fr: Nom de l'auteur
