Media entity Tumblr (8.x-2.0-beta1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Url
he: כתובת url

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Media
he: מדיה

en: Author name
he: שם המחבר/ת
