Media entity Twitter (8.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Media
uk: Медіа

en: Twitter
uk: Твітер

en: Field with source information
uk: Поле з інформацією про джерело
