Media entity Twitter (8.x-1.2) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Media
ja: メディア

en: Consumer key
ja: コンシューマーキー

en: Consumer secret
ja: コンシューマー秘密キー
