Media entity Twitter (8.x-1.3) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Media
hu: Média

en: Generate thumbnails
hu: Bélyegképek létrehozása

en: Field with source information
hu: Mező forrás információval
