Media entity Twitter (8.x-2.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: The directory %directory does not exist.
kn: %directory ಡಿರೆಕ್ಟೊರಿ ಅಸ್ತಿತ್ವದಲ್ಲಿಲ್ಲ

en: Twitter
kn: ಟ್ವಿಟ್ಟರ್
