Media entity Twitter (8.x-2.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Media
hr: Mediji

en: The directory %directory does not exist.
hr: Direktorij %directory ne postoji.

en: The directory %directory is not writable.
hr: U direktorij %directory se ne može pisati.
