Media entity Twitter (8.x-2.11) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Add
bg: Добави

en: Media
bg: Медия

en: The directory %directory does not exist.
bg: Директорията %directory не съществува.

en: The directory %directory is not writable.
bg: Директорията %directory е без права за запис.
