Media entity Twitter (8.x-2.11) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Add
fi: Lisää

en: User name
fi: Käyttäjän nimi

en: The directory %directory does not exist.
fi: Hakemistoa %directory ei ole olemassa.

en: Add @type
fi: Lisää @type

en: The directory %directory is not writable.
fi: Hakemisto %directory ei ole kirjoitettavissa.
