Media entity Twitter (8.x-2.11) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: The directory %directory does not exist.
kk: %directory каталогы табылған жоқ.

en: Twitter
kk: Твиттер

en: The directory %directory is not writable.
kk: %directory каталогын жазуға тыйым салынған.
