Media entity Twitter (8.x-2.11) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Add
lt: Pridėti

en: User name
lt: Nario vardas

en: The directory %directory does not exist.
lt: Katalogas %directory neegzistuoja.

en: Add @type
lt: Pridėti @type

en: The directory %directory is not writable.
lt: Aplankas %directory neįrašomas
