Media entity Twitter (8.x-2.11) - en to no translation catalogue (9 entries)

en: Yes
no: Ja

en: No
no: Nei

en: Add
no: Legg til

en: User name
no: Brukernavn

en: The directory %directory does not exist.
no: Mappa %directory eksisterer ikke.

en: Add @type
no: Legg til @type

en: Consumer key
no: Consumer key (Forbruker nøkkel)

en: The directory %directory is not writable.
no: Mappa %directory kan ikke skrives til.

en: An automated attempt to create this directory failed, possibly due to a permissions problem. To proceed with the installation, either create the directory and modify its permissions manually or ensure that the installer has the permissions to create it automatically. For more information, see INSTALL.txt or the <a href=":handbook_url">online handbook</a>.
no: Et automatisert forsøk på å opprette denne katalogen mislyktes, muligens på grunn av et problem med rettigheter. For å fortsette med installasjonen, må du enten opprette katalogen og endre tillatelsene manuelt eller sørge for at installeringsverktøyet har tillatelse til å opprette katalogen automatisk. For mer informasjon, se INSTALL.txt eller <a href=":handbook_url">håndboka på nett</a>.
