Media entity Twitter (8.x-2.11) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Add
ur: شامل کریں

en: The directory %directory does not exist.
ur: ڈائیریکٹری %directory موجود نہیں ہے۔

en: The directory %directory is not writable.
ur: ڈائریکٹری %directory ناقابلِ تحریر ہے۔
