Media entity Twitter (8.x-2.4) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Add
be: Дадаць

en: Media
be: Мультымедыя

en: The directory %directory does not exist.
be: Дырэкторыя %directory не існуе.

en: Add @type
be: Дадаць @type

en: The directory %directory is not writable.
be: Даведнік %directory не даступны для запісу.
