Media entity Twitter (8.x-2.4) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Add
th: เพิ่ม

en: Media
th: สื่อ

en: The directory %directory does not exist.
th: ไม่พบไดเรกทอรี %directory

en: Add @type
th: เพิ่ม @type

en: The directory %directory is not writable.
th: ไม่มีสิทธิ์เขียนไดเรคทอรี %directory
