Media entity Twitter (8.x-2.5) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Media
hy: Մեդիա

en: Add @type
hy: Ավելացնել @type
