Media entity Twitter (8.x-2.6) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Add
az: Əlavə et

en: User name
az: İstifadəçi adı

en: The directory %directory does not exist.
az: %directory mövcud deyil.

en: Add @type
az: @type əlavə edin

en: The directory %directory is not writable.
az: Kataloq %directory yazmaq mümkün deyil.
