Media entity Twitter (8.x-2.7) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Add
ka: დამატება

en: Media
ka: მედია

en: User name
ka: მომხმარებლის სახელი

en: The directory %directory does not exist.
ka: %directory დირექტორია არ არსებობს.
