Media entity Twitter (8.x-2.7) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: The directory %directory does not exist.
ku: پێڕستی %directory نه‌ناسراوه‌.
