Media entity Twitter (8.x-2.7) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Add
mn: Нэмэх

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: The directory %directory does not exist.
mn: %directory хавтас байхгүй.
