Media entity Twitter (8.x-2.7) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Add
fa: افزودن

en: Media
fa: رسانه

en: User name
fa: نام کاربری

en: The directory %directory does not exist.
fa: پوشه %directory وجود ندارد.

en: Add @type
fa: افزودن @type

en: The directory %directory is not writable.
fa: پوشه %directory قابل نوشتن نیست.
