Media entity Twitter (8.x-2.8) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Add
he: הוספה

en: Media
he: מדיה

en: User name
he: שם משתמש

en: The directory %directory does not exist.
he: הספריה %directory לא קיימת.

en: Twitter
he: טוויטר

en: Add @type
he: הוספת @type

en: The directory %directory is not writable.
he: לא ניתן לכתוב לספריה %directory.
