Media entity Twitter (8.x-2.9) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Add
ar: إضافة

en: Media
ar: ميديا

en: User name
ar: اسم المستخدم

en: The directory %directory does not exist.
ar: المجلد %directory غير موجود.

en: Add @type
ar: إضافة @type

en: The directory %directory is not writable.
ar: لا يمكن الكتابة في الدليل %directory.
