Media entity Twitter (8.x-2.9) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Add
lv: Pievienot

en: Media
lv: Multivide

en: User name
lv: Lietotāja vārds

en: The directory %directory does not exist.
lv: Direktorija %directory neeksistē.

en: Add @type
lv: Pievienot @type

en: The directory %directory is not writable.
lv: Direktorija %directory nav rakstāma.
