Media entity Twitter (8.x-2.9) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Add
sv: Lägg till

en: User name
sv: Användarnamn

en: The directory %directory does not exist.
sv: Katalogen %directory finns inte.

en: Add @type
sv: Lägg till @type

en: Consumer key
sv: Konsumentnyckel

en: Consumer secret
sv: Konsumenthemlighet

en: The directory %directory is not writable.
sv: Katalogen %directory är skrivskyddad.
