Media entity Twitter (8.x-2.10) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Add
km: បន្ថែម

en: Media
km: មេឌៀ

en: The directory %directory does not exist.
km: មិន​មាន​ថត %directory ទេ ។

en: The directory %directory is not writable.
km: ថត %directory មិន​អាច​សរសេរ​បាន ។
