Media entity Twitter (8.x-2.10) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Add
ta: சேர்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: User name
ta: பயனர் பெயர்

en: The directory %directory does not exist.
ta: %directory  என்ற அடைவு காணப்படவில்லை

en: Add @type
ta: @type சேர்க்க

en: The directory %directory is not writable.
ta: அடைவு %directory எழுதப்படக்கூடியதல்ல.
