Media - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Description
bg: Описание

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Add
bg: Добави

en: Media
bg: Медия

en: Secret key
bg: Ключ "Secret key"
