Media - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Description
bn: বিবরণ

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: Media
bn: মাধ্যম

en: Add @type
bn: @type যোগ কর
