Media - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Add @type
cy: Ychwanegu @type
